Social Icons

niedziela, 27 stycznia 2019

Bird Box Challenge


Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o najnowszym hicie z udziałem Sandry Bullock "Bird Box" (polski tytuł: "Nie otwieraj oczu"). A przynajmniej każdy "zjadacz" Netflixa na pewno choć raz się na niego natknął.


Dla tych, którzy być może jeszcze nie mieli okazji się z nim zaznajomić, przybliżam fabułę: "Tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację i pewna jest tylko jedna rzecz — gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję. Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie. Jednak aby mieć szansę na przeżycie, uciekinierzy muszą odbyć całą dwudniową podróż z zasłoniętymi oczami." (źródło: Filmweb)

Ów film zyskał tak na popularności, że ludzie na całym świecie postanowili wziąć udział w wyzwaniu oznaczonym hasztagiem #birdboxchallenge, polegającym na tym, żeby wykonać pewne czynności z zasłoniętymi oczami. Począwszy od tańca przez akrobatykę, a kończąc choćby na robieniu makijażu - ogranicza nas jedynie wyobraźnia. 

Jako że i mnie film przypadł do gustu, wraz z Damonem postanowiliśmy również przystąpić do zabawy, której efekty możecie zobaczyć na poniższym filmiku.


Jak wypadliśmy? Oceńcie sami :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza